KUNGLIGT FOTOGRAFI, signerad Hovfotograf Jaeger, Prinsessan Sibylla av Sverige egenhändigt signerad o daterad 1949.

Signerad, och med egenhändig namnteckning. Ca 22x16.

Ej examinerad ur ram. Skador på ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK