358815

ANATOMISK MODELL, 1800/1900-tal.

Bemålat trä och papier maché. Monterad på svärtad träplatta. Höjd 95.

Slitage. Ställvis färgbortfall. Sprickor och skador. Vissa organ saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK