360029

ARMBANDSUR, herr, Rolex, Datejust, Oysterquartz, stål. Omkr 1978.

Blå urtavla, datum, safirglas, diameter ca 35mm. Refnr 17000, serienummer enligt certifikat 5237487. Stålband, viklås, omkrets 19cm. Certifikat och box finns.

Slitage. Urtavla med skador på fosfordetaljer. Glas med nagg och enstaka repor. Ej funktionstestad.

Muut tiedot

Producerad mellan 1977-2001.

Lähtöhinta
15 000 SEK