Muut Muut
36107

FIOL och STRÅKE, efter Maggini, 1900-tal.

Fiol och stråke, efter maggini, 1900-tal.

L 62.

Slitage. Torrsprickor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK