361375

ARMBANDSUR, herr, 14K guld, Omega, automatisk, 1970-tal. Total vikt ca 44 gram.

Märkt "OMEGA AUTOMATIC Genève". Ljus urtavla, index i guld. Diam ca 35 mm. Svart läderarmband.

Gravyr. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK