RESEGARDEROB, Louis Vuitton, 1900/2000-tal.

Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Handtag samt galgkrok upptill. Adressetikett i original medföljer. Fodrad med brun canvas. Knäppes med hake. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Total längd 106, bredd 59 cm.

En hake för knäppning saknas och det finns en skada vid dess fäste, bruksslitage, fläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK