361954

ARMBANDSUR, Must 21, must de Cartier, 1900-talets slut.

Herrur, bicolour, quartz, mineralglas, integrerad originallänk, viklås samt uppdragare med blå safir. Urverk ca 3 cm högt. Extra länkbit medföljer.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK