Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Arvid Johanson

(Ruotsi, 1862-1923)
Arvid Johanson
(Ruotsi, 1862-1923)

ARVID JOHANSON, olja på duk, signerad.

Marint månlandskap. 50 x 73 cm.

Ytslitage. Krackeleringar. Eftermörknade retuscher. Lagning.

Lähtöhinta
3 000 SEK