TÈ OCH KAFFESERVIS, 4 delar, nysilver, Daniel&Arter, England, 1900-talets första hälft.

Kaffekanna, tekanna, gräddskål, skål. Höjd ca 10,5-24 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK