Carl Erik Törner

(Ruotsi, 1862-1911)
Carl Erik Törner
(Ruotsi, 1862-1911)

TÖRNER, CARL ERIK. Olja på träpannå, sign.

Varamobaden, Motala 20 x 19.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK