36323
Carl Erik Törner
(1862-1911)
TÖrner, carl erik. olja på träpannå, sign

TÖRNER, CARL ERIK. Olja på träpannå, sign.

Varamobaden, Motala 20 x 19.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK