363547

FICKURSSKÅP, 18 st fickur i nyrenässans fodral, 1800-talets slut.

57x40.

Skåp saknar krön och detaljer. Samt originalur. Smärre slitage. Inget av fickuren är funktionstestade.

Lähtöhinta
2 500 SEK