36357
Jan Stenvinkel
(1933-1989)

STENVINKEL, JAN, olja på duk.

Polykrom komposition. 68 x 81.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lisätietoja

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK