36363
Jan Stenvinkel
(1933-1989)
Stenvinkel, jan, blandteknik på duk , sign. dat á tergo 1972

STENVINKEL, JAN, blandteknik på duk , sign. Dat á tergo 1972.

"Generationer efter generationer", 80 x 130.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK