Muut Uushopea
36389
KANDELABRAR, ett par, pläter, möjligen England. 1900-talets första hälft.
Kandelabrar, ett par, pläter, möjligen england. 1900 talets första hälft

Nedåt avsmalnande skaft, konturerade fötter. Avtagbara ljusarmar för tre ljus. H 56.

Slitage, repor, något sneda.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK