Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Jean-Marc Nattier

(Ranska, 1685-1766)
Jean-Marc Nattier
(Ranska, 1685-1766)

JEAN-MARC NATTIER, kopia efter, olja på duk, signerad Sparrvenfält, 1918.

Föreställande Markisinnan de l’Hôpital. 81 x 64. Efter original på Nationalmuseum.

Ytsmuts. Dåligt spänd duk. Veck.

Lähtöhinta
3 000 SEK