Taide Grafiikka
36451
Einar Rosén
(1910-1998)
Mapp med litografier, 7 st, bla einar rosén. sign o numr

MAPP MED LITOGRAFIER, 7 st, bla Einar Rosén. Sign o numr.

Olika motiv bla från Öland.

Vissa med veck. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK