FIGURIN, konstmassa, Lauritz Jensen, signerad och daterad 1904, P Ipsen, Danmark.

"Tjur". Stämplat P. Ipsen köpenhamn Eneret 813. Längd 37 cm, höjd 22 cm.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK