36477
BRICKA, silver, nygotik, möjligen Frankrike eller Portugal, 1800-talets mitt.
Bricka, silver, nygotik, möjligen frankrike eller portugal, 1800 talets mitt

Rund med genombruten kant, fyra genombrutna tassfötter med nygotisk dekor. Diam 29, h 5.

Slitage och repor samt smärre bucklor. graverad stöldskyddsmärkning i botten.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK