VITRINSKÅP, barockstil, 1800-tal.

Tvådelat. Dörrpar, två lådor under dörrpar. Fyra balusterformade ben. Utskjutande krön. Längd ca 95,5, djup ca 30, Höjd ca 152. Nyckel finns.

Slitage. En glasruta saknas. Lås fungerar dåligt.

Lähtöhinta
3 000 SEK