PLÅNBOK, Chanel.

PLÅNBOK, Chanel.

Beige caviarskinn med CC logo, stickning i beige. Invändigt beige kalvskinn och tyg med sex kortfack samt fyra stora fack varav ett med lås, guldfärgad metall lås stämplad "CHANEL". Stämpelmärkt "CHANEL". 18 x 10 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK