365024

STOP, 3 st, tenn, otydliga mästarstmäplar, 1800-tal.

En konande samt två cylindriska. Lock med dekor av sveriges riksvapen, Oscar I resp Karl XIV Johan. Höjd 17-20.

Bucklor. Skador. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK