Taide Grafiikka
36549
PARTI LITOGRAFIER SAMT TRYCK, 9 delar, bla Astri Bergman Taube. Sign, numr o dat -75.
Parti litografier samt tryck, 9 delar, bla astri bergman taube. sign, numr o dat  75

6 st litografier med Stockholmsmotiv av Astri Bergman Taube. Tre mappar med tryckta reporoduktioner av Isaac Grünewald, Nils Dardel, Helmer Osslund.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK