OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, troligen 1700-tal, otydligt monogramsignerad.

Interiörscen med tre figurer. 26 x 21,5.

Krackeleringar. Eftermörknade retuscher. Rispor.

Lähtöhinta
7 000 SEK