Muut Muut
36635
SPARBÖSSOR, 7 st.
SparbÖssor, 7 st.
SparbÖssor, 7 st.
SparbÖssor, 7 st.
SparbÖssor, 7 st.

Mekanisk sparbössa i form av raket, USA. 3 st i form av jordklot. Ett par i form av figurer och 1 st i form av löv. Raketens h 33.

Slitage och smärre skador

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK