BRICKA och STEKHUV, nysilver. Proveniens: Git Gay.

Profilerad bricka med hänklar, gravyr, l 46. Rund stekhuv, knopp i form av kalvhuvud. H 18.

Repor, brickan med slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK