366448

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Tissot, 1900/2000-tal. Vikt ca 28,9 gram.

Märkt "Tissot seastar". Quartz. Viturtavla med index i guld. Diam ca 33 mm. Svart läderarmband.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestad.

Muut tiedot

Box medföljer.

Lähtöhinta
1 800 SEK