LITOGRAFISKT TRYCK, England tidigt 1900-tal.

Helfigursporträtt av "Sir Coke, Knight of the Bath, Baron Lovell, Vicount Coke, Earl of Leicester", bildstorl 38 x 58.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
600 SEK