Muut Uushopea
36675
LJUSSTAKAR, ett par samt SKÅL. Pläter, nysilver och glas. 1900-tal.
Ljusstakar, ett par samt skÅl. pläter, nysilver och glas. 1900-tal.

Ljusstakar på rektangulär fot. (h 29), oval blå glasskål med slipad dekor och nysilverfattning (l 20).

Ljusstakar med hårt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK