367304

ARMBANDSUR, Dior, 1900-talets slut.

Damarmbandsur med diamantdekor.
Armlänken i ljusröd satin, numrerad samt märkt "Christian Dior PARIS". Låset samt urtavlan i rostfritt stål, märkta "Dior".
I originalask, märkt "Dior JOAILLERIE"-
L 19-22,5, urtavlan 2,8 x 3.

Slitage, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK