Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

Muut Uushopea
36749
UPPSATSSKÅL, nysilver och glas, GAB, 1920.
UppsatsskÅl, nysilver och glas, gab, 1920.

Skål uppburen av fyra pelare på rund bas. Glasinsats med slipad dekor. H 25.

Gåvoinskription. Glasskålen med nagg. Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK