David Fulton

(England, 1848-1930)
David Fulton
(England, 1848-1930)

DAVID FULTON, olja på duk, signerad.

Höskörd med kvinna och barn. 60 x 50 cm.

Duklagning. Krackelyr. Mindre hål (ca 2 x 2 mm).

Lähtöhinta
10 000 SEK