Keräilyesineet Leikkikalut
36829
PARTI LEKSAKER, ca 100 delar, bl a England, Japan, Tyskland, Sverige, 1900-talets mitt.
Parti leksaker, ca 100 delar, bl a england, japan, tyskland, sverige, 1900-talets mitt.

Bl a 6 st pussel, xylofon, miniatyr piano, "Mechanical Family Bear" Alps Japan, "Friction Motor Dump Truck with Siren" Japan, "Magician Mickey Paint Box" Page London England, "Kalle-kliv" Brio, "Rocky Mountain Train" Technofix Västtyskland, "Plockepinnar" Brio, "SAS Royal Viking" Japan, parti träleksaker, 4 leksakshundar Steiff Snobby, parti leksaksdjur i plas och textil, blunddocka i plast. Ca 20 leksaksbilar av märket Corgi Toys England, bl a Batmobile, The Green Hornets Black Beauty, Chitty Chitty Bang Bang, James Bond Aston Martin. Ca 10 leksaksbilar av märket Dinky Toys England, bl a Routemaster Bus, Spitfire MK II, Beechcraft C55 Baron. Ca 20 leksaksbilar av märket Lesney England. Ca 20 leksaksbilar av varierande märken.

Skador, slitage, delar saknas, delarna ej genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK