Ivar Arosenius

(Ruotsi, 1878-1909)
Ivar Arosenius
(Ruotsi, 1878-1909)

IVAR AROSENIUS, gouache, monogramsignerad, daterad -05.

Festsällskap. 15 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
20 000 SEK