KONSTTRYCK, 2 st, Jasper Johns.

Utställningstryck från Jasper Johns utställning 1989 samt 1991 på Wetterling Gallery.

Smärre slitage, enstaka fuktskador.

Lähtöhinta
1 000 SEK