SERVISDELAR, 3 st, flintgods, "Royal Scenery, Gustavsberg 1800-talets slut.
Dekor i blått av slott. Terrin med lock och fat, h 35 cm, karotte med lock samt karotte utan lock.
Krackelyrer, missfärgningar, lagad lockknopp.