Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Anna Boberg

(Ruotsi, 1864-1935)
Anna Boberg
(Ruotsi, 1864-1935)

BOBERG, ANNA, olja på pannå, sign.

Norskt fjordlandskap med segelbåtar. 35 x 50.

Lähtöhinta
3 000 SEK