369823

GRÖTSKÅL MED LOCK, tenn, Sven Ekström, Norrköping 1841.

Rund form. Hänklar. Diameter 21 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Nedtryckt lockknopp.

Lähtöhinta
1 500 SEK