Kellot
369896

ARMBANDSUR, guld och stål. Cartier. 1900-talets andra hälft.

Märkt Santo de Cartier, Quartz, Swiss made. Oretacier 187903 19780. Med datumvisning. Knopp med safir.

Funktionen ej kontrollerad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK