KLÄNNING. 1930-40-tal.

KLÄNNING. 1930-40-tal.

Viskose. Blommig i korall, blått, grönt och gult mot beige botten. Rund krage, knappar fram. H från axel 115, bystbredd 47.

Användningsslitage. Spruckna sömmar i ärmarnas fåll.

Lähtöhinta
500 SEK