370774

FICKUR, herr, 18k guld. Omkring 1800/1900. Vikt 83,9g.

Ankargång, innerboett guld, vit urtavla med romerska siffror, liten sekundvisare, mineralglas, diameter 47mm.

Slitage. Bucklor. Ej funktionstestad. Repor på glas. Nagg på urtavla. Ögla och krona med kraftigt slitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK