371262

FICKUR, guld 18K, tidigt 1900-tal. Tot ca 70 gram.

Sk savonetteur, främre boett med graverad vapensköld och valspråk "Sans Dieu rien", bakre boett med graverat monogram. Diam 5.

Slitage, smärre repor, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK