Muut
371381

CYKEL, Nymans Verkstäder, Uppsala, 1900-talets första hälft.

Lackerad med beige/gul nyans. Längd ca 180, bredd vid styre ca 62.

Ej funktionstestad. Bruksslitage, repor. Möjligen senare delar.

Lähtöhinta
2 000 SEK