SHAKER samt BRICKA, nysilver, Folke Arström, GAB, Stockholm, 1900-talets mitt.

Shaker med lock i bakelit. H 22. Bricka med handtag. Diam 36.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK