371463

SKRIVSTÄLL, 4 delar, mässing samt alabaster, rokokostil, sent 1800-tal.

Omfattande 1 par ljusstakar, skrivställ, tändsticksställ. Ljusstakar med prismor. Höjd 14-20 cm. Skrivställets längd 28 cm.

Repor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK