37159
Mats Mason
(1894-1983)
Mason, mats, olja på masonitpannå, sign. o dat. 1965

MASON, MATS, olja på masonitpannå, sign. o dat. 1965.

Vårbäck. 33x41

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK