Muut Muut
37169
VÄGGLAMPETTER, ett par, nyproduktion. Proveniens: Git Gay.
VÄgglampetter, ett par, nyproduktion.
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay
proveniens: git gay

Försilvrade och bronserade. För två ljus. Genombrutna med dekor av musikinstrument och rosetter. H 76.

Slitage, en knäckt.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK