37199
Gunnar Zetterström
(1902-1965)
ZetterstrÖm, gunnar, olja på pannå, sign

ZETTERSTRÖM, GUNNAR, olja på pannå, sign.

Vy över Skeppsholmen. 38x46

Smärre slitage, smärre oxiderad fernissa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK