Muut Messinki, Kupari & Tina
37253
APPLIQUER, ett par.Mässing. Louis XVI-stil.
Appliquer, ett par.mässing. louis xvi stil

Bronserade och förgyllda. Kolonnformad krönt med blomsterkorg. Två svängda bladornerade ljusarmar. H 32.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK