MATSERVIS, porslin, 54 delar, "Romeo", Rörstrand.
Dekor i form av guldfärgad kant. 4 uppläggningsfat, 1 såsskål, 2 skålar, 12 flata tallrikar, 11 assietter, 12 desserttallrikar, 12 djupa tallrikar.
Viss slitage, repor.