Karl Kaufmann

(Itävalta, 1834-1902)
Karl Kaufmann
(Itävalta, 1834-1902)

KARL KAUFMANN, olja på pannå, signerad F Rodek.

Promenad vid kaj. 57x44 cm.

Krackelyrer, färgbortfall, retuscher. Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK